files-exhibitions-anjlogo[0e519626cdb3d591b769809821fe5880].gif

نمایشگاه سال تصویرگری

۱۳۸۹/۰۴/۲۴

دوست محترم و عضو گرامی انجمن؛

هیات مدیره انجمن در راستای ایجاد فرصتی برای تبادل تجربیات تخصصی و مهم‌تر از آن فراهم سازی مجالی برای یک گردهم‌آیی دوستانه و حرفه‌ای هنرمندان تصویرگر، برپایی نمایشگاه سال تصویرگری، در موزه هنر امام علی (ع) را در دستور کار خود قرارداده است. این نمایشگاه با هدف مروری بر پیشرفت و فعالیت‌های اخیر تصویرگران و زنده نگه داشتن پیام «ما تصویرگر هستیم» برگزار خواهد شد. از این دوره نمایشگاه سالیانه انجمن با اسم جامع ‌تر و گویای«نمایشگاه سال تصویرگری» یا «The Annual Illustration Exhibition» برگزار می‌شود.

در کنار این نمایشگاه برنامه‌های جنبی دیگری چون ایجاد بخش ویژه‌ای برای نمایش آثار تصویرگری استاد ماندگار مرتضی ممیز و برپایی بزرگداشت و نمایشگاهی برای تصویرگر خاطره‌ها زنده یاد نسرین خسروی ترتیب داده شده است. هم زمان با این اتفاق بزرگ سرانجام از کتاب سال تصویرگران 88 رونمایی خواهد شد. برگزاری چندین نشست‌ تخصصی با موضوع «بررسی تصویرگری معاصر ایران» و کارگاه‌های آموزشی از دیگر برنامه‌های جانبی این نمایشگاه سالانه خواهد بود.

این نمایشگاه از روز پنجشنبه 24 تیرماه به مدت بیست روز در موزه هنر امام علی (ع) برپا خواهد بود. امید است که در این بیست روز نسیمی نو و شاداب به هنر تصویرگری که خود پر از شادی و مهر گستری است بوزد و هنرمندان تصویرگر پویاتر از همیشه به خلق آثاری موثر و زیبا پردازند.


شرایط شرکت در نمایشگاه؛

  •  اعضای پیوسته و وابسته انجمن تصویرگران می‌توانند هر کدام تا 3 اثر از آثار خود را که مربوط به 2 سال گذشته باشد، به دبیرخانه‌ی انجمن ارسال نمایند.

  •  ابعاد آثار نباید بزرگ‌تر از 40×60 باشد. به همراه آثار یک CD حاوی اسکن آثار با فرمت TIF و با رزولیشن 350 dpi تحویل دبیرخانه‌ی انجمن داده شود.

  •  آثاری که به شکل دیجیتال اجرا شده‌اند به همراه CD و پرینت آثار با کیفیت خوب ارائه گردد.

  •  آثار دریافتی پس از بررسی توسط شورای هنری انجمن به نمایشگاه راه خواهند یافت.

  •  آخرین مهلت دریافت آثار در دبیرخانه‌ی انجمن روز شنبه پنجم تیر ماه خواهد بود.

  •  بعد از اتمام زمان برپایی نمایشگاه، در صورت عدم استمرار نمایشگاه در سایر شهرها، شرکت کنندگان تا یک ماه فرصت دارند جهت دریافت آثار خود اقدام کنند. بعد از پایان این مهلت انجمن هیچ تعهدی در رابطه با نگهداری آثار نخواهد داشت.

  •  انجمن تمامی تلاش خود را در حفظ آثار خواهد کرد. مسؤلیت آسیب آثار در زمان ارسال بر عهده خود هنرمند خواهد بود.

  •  نمایشگاه از تاریخ پنج شنبه 24 تیر ماه به مدت 20 روز برپا خواهد بود.

  •  علاقه‌مندان جهت شرکت در کارگاه‌های آموزشی باید نمونه آثار خود در رابطه با تصویرسازی بزرگسال را در مهلت اعلام شده ارائه نمایند تا بعد از بررسی آثار، اسامی پذیرفته شدگان اعلام شود.


محل دریافت آثار؛

انجمن فرهنگی هنری تصویرگران – تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از چهار راه قدوسی – روبروی وزارت مخابرات – نبش کوچه جهاد – پلاک 838 – واحد 3

تلفن تماس : 88763779


زمان مراجعه؛

روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17


آگـهـی  
Advertisement

اشتراک خبرنامه