فراخوان کارگاه طراحی شخصیت


فرم شرکت


انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با همکاری انجمن تصویرگران ایران کارگاه عملی و آموزشی طراحی شخصیت را برگزار می‎کند.

این کارگاه 5 دی 95 از ساعت 9 تا 13 در دانشگاه الزهرا و در حاشیۀ برگزاری اولین همایش شخصیت‎سازی معاصر ایران، با هدف طراحی شخصیت توسط هنرجویان جوان با هدایت و راهنمایی استادان این رشته برگزار می‎شود.

موضوعات:
طراحی شخصیت ابرقهرمان
طراحی شخصیت کودک ایرانی
طراحی شخصیت برای بازی‎های رایانه‎ای

طراحی مسکات برای نشر چشمه

نحوه ثبت‎نام و ارسال آثار:
هزینه ثبت‎نام برای شرکت در کارگاه عملی با ارائۀ گواهی شرکت و پذیرایی میان وعده: 
برای عموم مبلغ 30.000 هزار تومان و برای اعضای انجمن علمی هنرهای تجسمی و دانشجویی 20.000 هزار تومان و با هدیه ویژۀ چاپ آثار برتر مسکات در کتاب مجموعه آثار توسط نشر چشمه، خواهدبود.
تبصره: ارسال اثر و پرداخت هزینه‎ها شامل کسانی است که تمایل به دریافت (گواهی شرکت) از دبیرخانه همایش انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران باشند.

تذکر: برای اعضای انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران و اعضای دانشجویی ارائه کارت شناسایی دانشجویی در روز برگزاری ورکشاپ الزامی است و در صورت عدم ثبت‎نام و پرداخت ناموفق در سامانه، در روز کارگاه پرینت فرم و هزینه‎ها نقدا دریافت می‎شود.


روش پرداخت هزینه‎ها:
برای واریز کردن مبلغ با ورود به سایت انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران، در بخش درگاه پرداخت الکترونیک مبلغ مورد نظر را پرداخت و در بخش موضوع، کلمۀ جشنوارۀ شخصیت‎سازی معاصر ایران را نوشته و سپس دگمه تأیید پرداخت را بزنید. سپس اسکن فیش پرداختی به آدرس ایمیل جشنواره ارسال شود.
آدرس سایت انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران: www.avoa.ir
تذکر: در صورت پیام (پرداخت ناقص) به دبیرخانه همایش(خانم سیما پاک سرشت با شماره تماس 09360499288) جهت پیگیری اطلاع داده شود. 
آدرس ایمیل برای ارسال فرم‎ها و نمونۀ آثار: art.festival@avoa.ir
دبیر علمی جشنواره: خانم دکتر عفت السادات افضل طوسی

دبیر اجرایی جشنواره (بخش کارگاه عملی): آقای فریدون مردانی (09125348834)

پوستر فراخوان 


آگـهـی  
Advertisement

اشتراک خبرنامه