files-exhibitions-cj-logo[5337cbfd0af7239cffacc52f79417e20].gif

سومین جشنواره تصویرگری سی جیCJ

2010/09/15
وب سایت: http://www.cjbook.org

درباره جشنواره
این جشنواره را بنیاد فرهنگی CJ در راستای حمایت از تولیدات خلاق تصویرگری و نوشتاری برای کتاب های کودک و نوجوان برگزار می کند. میزبان این جشنواره دفتر کتاب های مصور جشنواره و سرپرستی آن با وزرات فرهنگ، ورزش، توریسم و انجمن ناشران کره است. برای شرکت در این جشنواره می بایست اول بصورت آنلاین ثبت نام کنید و پس از دریافت رسید ثبت نام آنلان (که به ایمل شما ارسال می شود) آثار خود را به دفتر جشنواره بفرستید.


نحوه درخواست

برای کارهای چاپ شده:
ارسال فرم درخواست ثبت نام( که به صور آنلاین تکمیل می شود) ، فرم رسید که پرینت شده باشد و سه نسخه از کتاب مربوطه از طریق پست.

برای کارهای چاپ نشده :
ارسال فرم درخواست ثبت نام ( که به صورت آنلاین تکمیل می شود) و سه تصویر از کارهایی که در رابطه با آنها هیچ گونه قراردادی بسته نشده باشد با فرمت JPG از طریق اینترنت و سایت مربوطه
 http://cjbook.org/english/compet_illust/application.php

  • پس از ارسال تصاویر و فرم ثبت نام ایمیلی مبنی بر رسید کارهای برای شرکت کننده ارسال خواهد شد. 
  • به کارهایی که بعد از انقضاء مهلت ارسال دریافت شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  • هیچگونه محدودیتی در رابطه با موضوع وجود ندارد. تصویرگران می توانند کارهای مختلفی ازکتابهای مختلف ارسال نمایند اما جایزه فقط به یک کتاب از هر تصویرگر تعلق خواهد گرفت.

زمان ارسال

زمان ثبت نام آنلاین از 1 می 2010 (11 اردیبهشت1389) آغاز شده و کارهای ارسال شده به جشنواره بایستی حداکثر در تاریخ 15 سپتامبر 2010  (24 شهریور 1389) در دفتر مسابقه باشد.

داوری

  • در مرحله اول 100 کار از بین کارهای چاپ شده و 50 کار از بین کارهای چاپ نشده توسط هیئت کره ای انتخاب خواهد شد.
  • در مرحله دوم از بین کارهای انتخاب شده 5 کار توسط هیئت بین المللی انتخاب خواهد شد.

مراحل بعدی

تعدادی از کتابهای برنده شده از ناشر مربوطه خریده شده و بین موسسات مربوط به کودکان سازمانهای مربوطه کتابخانه های عمومی و توزیع کنندگان از طریق بنیاد فرهنگی سی جی و بنیادهای رفاهی پخش خواهد شد.

نمایشگاه

کارهایی که در مرحله اول داوری انتخاب شده اند در نمایشگاه از تاریخ 23 نوامبر تا 24 دسامبر 2010 در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و کاتالوگ نمایشگاه نیز برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

آدرس:


2F, 88-20 SANGSU-DONG,
MAPO-GU,
SEOUL 121-828
KOREA
Tel. 00 82 2 338 66 72
Fax 00 82 2 600 89 034
www.cjbook.org
info@cjbook.org

  • دوستانی که مایل هستند در جشنواره سی جی شرکت کنند، می توانند پس از ثبت نام آنلاین آثار خود را به دفتر انجمن تصویرگران تحویل دهند. بدیهی است که بخشی از مبلغ ارسال آثار به جشنواره بر عهده شرکت کننده خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر انجمن تماس بگیرید.


آگـهـی  
Advertisement

اشتراک خبرنامه